Tworzenie

Tworzenie

Wykonujemy maszyny, urządzenia, przyrządy oraz stanowiska produkcyjne które sami projektujemy. Posiadamy doświadczenie w produkcji lekkich szyn aluminiowych, trawersów specjalnych oraz zawiesi specjalnych. Nasze prace obejmują pełen zakres integracji systemów automatyki. przemysłowej, w tym instalacje techniczne czy pneumatyczne. Zainteresowani klienci znajdą również u nas suwnice, żurawie oraz ramy suwnicy bramowej.

  • Tworzymy szyny jezdne i wózki jezdne biorące udział w automatyzacji systemów produkcyjnych.

  • Wykonujemy suwnice oparte na wciągnikach elektrycznych, pneumatycznych firm Yale, Kito, EuroCraft

W swojej ofercie mamy również odbojniki i polery do hal przemysłowych.

Zakres naszej działalności nie skupia się jedynie na podmiotach produkcyjnych, w gronie naszych klientów są także odbiorcy indywidualni dla których wykonujemy drobne konstrukcje ze stali w tym m.in. bramy i balustrady.

Przebudowa linii produkcyjnej

Przebudowa linii produkcyjnej to proces, który może przynieść wiele korzyści dla przedsiębiorstwa. W Poli-Mat oferujemy kompleksowe usługi związane z tego rodzaju usługami. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów podejmuje się wyzwań związanych z modernizacją oraz optymalizacją procesów produkcyjnych, co w rezultacie pozwala zwiększyć efektywność, poprawić jakość produktów, a także obniżyć koszty produkcji.

Sprężone powietrze - instalacja

Sprężone powietrze jako instalacja stanowi istotny czynniki w branży przemysłowej i nie tylko. Zespół specjalistów od Poli-Mat proponuje wysokiej jakości wsparcie podczas projektowania całego systemu, jego wdrażania i konserwacji, aby sprawnie wytwarzać i odbierać sprężone powietrze np. na terenie zakładu. Jako że każde przedsiębiorstwo ma swoje unikalne potrzeby czy też wymagania, zawsze dostosowujemy ofertę do konkretnych przypadków, zapewniając niezawodność i znaczne oszczędności.

Tworzenie linii produkcyjnej

Procesy obejmujące tworzenie linii produkcyjnej rozpoczynają się od gruntownej analizy potrzeb i wymagań naszych klientów, aby lepiej zrozumieć specyfikę produkcji, cele biznesowe oraz ewentualne wyzwania. Przebieg zlecenia może więc się od siebie różnić, jednak niezależnie od specyfiki indywidualnego przypadku, głównym zadaniem, jakie realizujemy, jest wdrożenie zoptymalizowanego zestawu maszyn, narzędzi lub urządzeń, działających sprawnie, aby sprostać określonym celom produkcyjnym.

Charakterystyka oferty Poli-Mat

Zespół funkcjonujący pod szyldem marki Poli-Mat działa na rynku już od wielu lat. W tym czasie zrealizowaliśmy mnóstwo projektów i jesteśmy gotowi na więcej. Wieloletnie doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych rozwiązań przemysłowych sprawiają, że jesteśmy cenionym partnerem dla klientów z różnych sektorów przemysłu. Dostarczamy jakościowe usługi, pracujemy z zaangażowaniem i pozostajemy w stałym kontakcie z partnerami biznesowymi, dlatego współpraca z nami jest odpowiednio dopasowana do specyfiki zlecenia, co zasługuje na wyróżnienie.