O Poli-MatTworzenie nowych rozwiązań technicznych to wspaniała przygoda

Zapoznaj się z naszymi projektami i przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Misja naszej firmy

POLI-MAT Sp. z o.o. to firma której ponad dziesięcioletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży przemysłowej pozwala dostarczać praktycznych rozwiązań usprawniających prace produkcyjne.

Nasz zespół składa się z absolwentów Politechniki Poznańskiej i Politechniki Gdańskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nietypowych rozwiązań zaprojektowanych pod indywidualne potrzeby klientów.

Z naszymi klientami współpracujemy w całym procesie projektowania, realizacji i koordynacji prac dla przemysłu. Realizowane przez nas prace obejmują zarówno przebudowę jak i modyfikację linii produkcyjnych.

Nie boimy się pionierskich rozwiązań, chętnie współpracujemy przy projektowaniu i wytwarzaniu zarówno prototypów jak i wieloseryjnych produktów. Specjalizujemy się w systemach instalacji pneumatyki czy technice skręceń.

Nasza ofertaSprzedaż sprzętu

Sprzedajemy komponenty maszyn oraz półprodukty:
  • stalowe szyny podwieszane NIKO oraz cały osprzęt;
  • aluminiowe szyny podwieszane eEPOS;

Oferujemy szeroką gamę krat pomostowych wykorzystywanych w obszarach produkcyjnych, w tym:

  • stalowe kraty pomostowe spawane, zgrzewane, czarne i cynkowane;
  • kraty tworzywowe wykonywane na specjalne zamówienie;
Jesteśmy integratorem firmy Atlascopco – międzynarodowej firmy specjalizującej się w technice skręceń. Technologia ta opiera się na elastycznym i kompaktowym, zaprojektowanym specjalnie do zastosowań wielowrzecionowych systemie PF6 FlexSystem.

Partnerzy Poli-MatZ kim współpracujemy?