Sprzedaż

Sprzedaż

W Poli-Mat dostarczamy praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorstw, dzięki różnorodnym artykułom wysokiej jakości, których zadaniem jest efektywnie usprawnianie produkcji. Na co dzień dbamy o łączenie najnowszych technologii z doświadczeniem, elastycznością i profesjonalnym podejściem, dlatego zdecydowanie warto podjąć się współpracy z naszymi fachowcami. W proponowanej ofercie naszej firmy, klienci znajdą profesjonalne części do maszyn oraz półprodukty, spełniające najwyższe standardy. Niezależnie od tego, czy ktoś decyduje się na szyny transportowe podwieszane lub zawiesia specjalne, jesteśmy gotowi dostarczyć kompletny asortyment, wraz z niezbędnym osprzętem, aby zoptymalizować konkretne operacje przemysłowe.

Sprzedajemy komponenty maszyn oraz półprodukty:

  • stalowe szyny podwieszane NIKO oraz cały osprzęt;
  • aluminiowe szyny podwieszane eEPOS;

Sprzedajemy produkty firmy Staco, produkującej szeroką gamę krat pomostowych do zastosowań pionowych i poziomych, takich jak: fasady, balkony, rolety przeciwsłoneczne, a także podłogi, schody i sufity.

Oferujemy Państwu

Naszym celem jest zapewnienie klientom rzetelnego wsparcia na każdym etapie realizowanego projektu. Współpraca z Poli-Mat najczęściej rozpoczyna się od koncepcji i projektowania, następnie proponujemy wycenę, doradzamy oraz optymalizujemy konkretne procesy, wdrażając przy tym odpowiednie narzędzia. Proponujemy Państwu między innymi transport podwieszany czy też trawersy specjalne i wiele więcej. Warto więc skontaktować się z naszymi doradcami w celu omówienia szczegółów. Uwadze zainteresowanych osób polecamy ponadto poniższe produkty, do których należą między innymi:

  • kraty wciskane, pomostowe, zgrzewane i profilowane, czarne i cynkowane;
  • kraty pomostowe wykorzystywane w obszarach produkcyjnych, w tym kraty tworzywowe wykonywane na specjalne zamówienie;

Jesteśmy integratorem firmy Atlascopco – międzynarodowej firmy specjalizującej się w technice skręceńprojektowanym specjalnie do zastosowań wielowrzecionowych systemie PF6 FlexSystem.