Zacznij obserwować:

Skontaktuj się z nami! + (48) 795-877-442 | biuro@poli-mat.pl

 

Odboje magazynowe

odbojniki-zabezpieczenia-5

Produkty znajdujące się w ofercie firmy POLI-MAT Sp. z o.o. kierowane są głównie do branży przemysłowej. Proponujemy nietuzinkowe wyroby, takie jak odboje magazynowe, które znacznie ułatwiają pracę w każdym przedsiębiorstwie. Przedstawiamy własne rozwiązania oraz oferujemy otwartość na propozycje i niecodzienne pomysły klientów. Produkujemy między innymi: barierki ochronne magazynowe, odboje magazynowe, odbojniki, polery i barierki na zamówienie, zgodnie z wymogami i zapotrzebowaniem klientów. Do każdego zlecenia na odboje magazynowe podchodzimy z pełnym zaangażowaniem a dzięki współpracy z malarniami proszkowymi każde zamówienie wykonywane jest kompleksowo.

odbojniki-zabezpieczenia-9
odbojniki-zabezpieczenia-8
odbojniki-zabezpieczenia-1
odbojniki-zabezpieczenia-6
odbojniki-zabezpieczenia-7
odbojniki-zabezpieczenia-2
odbojniki-zabezpieczenia-3
cof_vivid

Najczęściej zadawane pytania

 1. Z jakich materiałów wykonywane są barierki ochronne magazynowe oraz inne produkty firmy POLI-MAT?

  Barierki ochronne magazynowe jak i inne produkty wykonywane są z czarnej stali, co daje im trwałość na lata a dzięki malowaniu proszkowemu są one odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowo, charakterystyczną cechą stali jest nierdzewność.

 2. W jakim celu wykorzystywane są odboje magazynowe?

  Odboje magazynowe znajdują zastosowanie w wielu miejscach pracy jak np. magazyny, fabryki, hale czy parkingi, gdzie skutecznie zabezpieczają wszelkiego rodzaju urządzenia, elementy konstrukcyjne, obiekty, ściany itp.

 3. Dlaczego warto stosować barierki ochronne i odboje magazynowe?

  Barierki ochronne i odboje magazynowe przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. Ponadto, mogą też wyznaczać ciągi komunikacyjne, warto więc je stosować w celu poprawy jakości pracy oraz uniknięcia wszelkich wypadków, kolizji i uszkodzeń sprzętów oraz powierzchni. Ponadto, w wielu miejscach pracy posiadanie barierek i odbojów magazynowych jest nałożone przez prawo.

 4. Czy usługi firmy POLI-MAT objęte są gwarancją?

  Na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie naszej firmy dajemy gwarancję jakości i długoletniości. Każdy produkt wykonywany jest z dużą precyzją i zgodnie z wytycznymi klienta, dlatego zarówno produkty znajdujące się w stałej ofercie jak i te na specjalne zamówienie, objęte są gwarancją najwyższej jakości.

 5. Jaki typ ochrony powinien być stosowany w magazynach?

  Przed zakupem odbojnic i barierek ochronnych magazynowych należy zastanowić się co i gdzie ma zostać chronione, dlatego też w magazynach najlepszym wyborem będzie wszelkiego rodzaju ochrona regałów, słupów, ochrona ścian i obiektów, a także świetnie sprawdzą się poręcze odbojowe. Jeśli pojawią się wątpliwości warto zgłosić się do specjalistów z naszej firmy którzy chętnie podpowiedzą i doradzą.

 6. W jaki sposób barierki ochronne powinny być montowane?

  By skutecznie zamontować barierki ochronne, macie Państwo dwa wyjścia: po pierwsze można zabetonować odbojnicę co daje jej dodatkową wytrzymałość a po drugie można przykręcić ją specjalnymi wkrętami. Warto jednak by zrobić to dokładnie i precyzyjnie. Wszelkie potrzebne mocowania barierek ochronnych znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy.