Zacznij obserwować:

Skontaktuj się z nami! + (48) 795-877-442 | biuro@poli-mat.pl

 

Nierdzewne kraty pomostowe Poznań

kraty-pomostowe-1

Kraty pomostowe

Kraty pomostowe charakteryzują się duża wytrzymałością, nierdzewnością, wysoką jakością materiału z jakiego zostały wyprodukowane oraz łatwością w montażu. Ponadto, nasza firma jest w stanie wyprodukować nierdzewne kraty pomostowe w dowolnym rozmiarze oraz kształcie. Dzięki doświadczeniu oraz wielu wykonanym zleceniom możecie liczyć Państwo na nasze doradztwo techniczne w zakresie procesów technologicznych czy linii produkcyjnych. Kraty pomostowe Wema to jedna z naszych specjalności, dlatego otrzymacie Państwo u nas zarówno kraty zgrzewane jak i spawane ściśle dopasowane do potrzeb i wymagań. Zapraszamy po kraty Wema do Poznania gdzie znajduje się siedziba naszej firmy lub do zakupu produktów poprzez platformy Allegro i OLX.

Kraty zgrzewane oraz spawane

Kraty występują jako czarne, cynkowane, nierdzewne.

Na naszym magazynie znajdziesz KRATY POMOSTOWE CYNKOWANE

Oczko krat 34×38/30×2 mm oc. na wymiar:

500mm x 1000 mm

600mm x 1000 mm

800mm x 1000 mm

1000mm x 1000 mm

1200mm x 1000 mm

Oczko krat 34×38/30×3 mm oc. na wymiar:

500mm x 1000 mm

600mm x 1000 mm

800mm x 1000 mm

1000mm x 1000 mm

1200mm x 1000 mm

1500mm x 1000 mm

Na wszystkie produkty posiadamy certyfikaty dopuszczające do obrotu i odbiorów budowlanych.

Mocowania do krat jak klema ocynkowana:

(05/31) ze śrubą M8x70 i nakrętką sześciokątną

Posiadamy wszystkie dostępne na rynku mocowania.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Z jakich materiałów wykonywane są kraty pomostowe wema oraz inne produkty firmy POLI-MAT?

  Materiały z jakich wykonywane są kraty pomostowe Wema to: ocynk, stal nierdzewna oraz stal czarna. Kraty, zgodnie z wytycznymi klienta są spawane oraz zgrzewane. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału, kraty wema są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

 2. W jakim celu wykorzystywane są nierdzewne kraty pomostowe?

  Nierdzewne kraty pomostowe znajdują szerokie zastosowanie zarówno w budownictwie przemysłowym, energetycznym jak i w zakładach chemicznych. Najpopularniejsze zastosowanie tego rodzaju produktów to przede wszystkim: pomosty robocze, pokrycia ciągów pieszych na mostach i kładkach, ciągi schodowe zewnętrze oraz wewnętrzne. Ponadto, kraty pomostowe można stosować jako antypoślizg, klatki, tarasy, ogrodzenia bądź dekoracje.

 3. Czy firma POLI-MAT wykonuje kraty pomostowe wema na zamówienie?

  Kraty zgrzewane jak i spawane, oprócz tego, że występują w stałej sprzedaży, to wykonywane są także na indywidualne zamówienia. Jesteśmy w stanie wykonać produkty o różnych rozmiarach, zgodnie z zapotrzebowaniami i oczekiwaniami klienta.

 4. Czy kraty pomostowe firmy POLI-MAT objęte są gwarancją?

  Na wszystkie produkty znajdujące się zarówno w stałej sprzedaży jak i na te robione na specjalne zamówienie, dajemy długoletnią gwarancję. Każdy nasz produkt jest wysokiej jakości, dlatego jest to inwestycja, która posłuży Państwu na długie lata

 5. W jaki sposób można zamówić nierdzewne kraty pomostowe?

  Nasza firma prowadzi sprzedaż stacjonarną jak i internetową gdzie znajdziecie Państwo zarówno odboje magazynowe jak i kraty pomostowe. Poznań to siedziba naszej firmy gdzie serdecznie zapraszamy. Online dokonacie Państwo zakupu poprzez platformy OLX i Allegro, a odnośniki do aukcji znajdują się na naszej stronie. Zapraszamy też do kontaktu mailowego jak i telefonicznego.

 6. Dlaczego warto wybierać kraty wema?

  Kraty Wema znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach, a materiał z jakiego są one produkowane jest trwały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Dlatego też zakup tego rodzaju produktu to inwestycja na lata. Kraty Wema są najczęściej wybieranymi produktami na rynku, ze względu na ich wielozadaniowość oraz charakterystyczne cechy.

 7. Czym charakteryzują się kraty wema?

  Charakterystycznymi cechami krat Wema są: trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, antypoślizgowość, wysoka wytrzymałość oraz wszechstronność zastosowania. Ponadto, kraty te mają oryginalny kształt przypominający plaster miodu, co nie tylko zwiększa atrakcyjność wizualną ale także bezpieczeństwo jaką zapewniają kraty Wema. W Poznaniu, przy ulicy Romana Maya 1 mieści się siedziba naszej firmy, gdzie otrzymają Państwo szczegółową specyfikację wszystkich produktów.

 8. W jaki sposób powinny być układane kraty?

  Kraty pomostowe konstruowane są w taki sposób by łatwo można było je zamontować, ale należy pamiętać o tym, że elementami nośnymi są płaskowniki a nie pręty co oznacza, że kraty muszą być podparte na końcu i na początku by nie doprowadzić do ich uszkodzenia (pęknięcia). W sytuacji gdy kraty zostaną źle ułożone to mogą nie wytrzymać obciążenia.

 9. Czy można się skontaktować z firmą POLI-MAT w celu otrzymania dokumentacji technicznej produktów?

  Nasza firma w jest w stanie przygotować dla Państwa dokumentacje techniczne oraz deklaracje zgodności CE. Wszelkie pytania odnośnie naszych produktów i usług prosimy kierować na nasz adres mailowy biuro@poli-mat.pl lub poprzez wykręcenie numeru telefonu +(48) 795-877-442. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy w kwestii wyboru produktów.

Zapraszamy do kontaktu!